Haberler

Accessbars Eğitimi

Accesbars CF Hocası Ali Maden beyden Accesbars sonuncu eğitimi de alarak Accessbars Eğitmeni oldum. Bundan daha iyisi nasıl olur. Bakalım hayatın ve zamanın bize hediyesi ne? Bundan sonrası neler mümkün...   ..

Talasemi ve Lösemililer Derneği'ndan Büyükkılıç ziyareti

Talasemi ve Lösemililer Derneği yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret ederek bir süre görüştü. Başkan Büyükkılıç, fahri üyesi olduğu Talasemi ve Lösemililer Derneği’nin yeni yönetimini  kabul etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı fahri üyesi olduğu Talasemi ve Lösemililer Derneği Başkanı Emre Başdemir ile Önceki Başkan Faruk ..

Pembeviş Terlikli Ziyareti

Derneğimizin bürosu için evini bağışlayan çok kıymetli hayırsever Pembeviş TERLİKLİ hanımefendiyi tedavi gördüğü hastahanede Yönetim kurulu başkanımız Emre BAŞDEMİR, onursal başkanımız Faruk BAŞDEMİR, başkan yardımcımız Sadullah SÖNMEZ ve yönetim kurulu üyemiz eczacı İlkay PAMUK ziyaret ettiler. Kendilerine sağlıklı, mutlu ve huzurlu ömürler diliyoruz. (13.07.2019) ..

TalosevDer Ziyareti

Yönetim kurulu olarak yönetim kurulu başkan yardımcımız sayın Sadullah SÖNMEZ beyi ofisinde ziyaret ettik. Kendilerinden bilinç altı dili ve temizliği üzerine bilgiler aldık. Kendilerine teşekkür ediyor, bu mücadelede her daim bizimle olmalarını diliyoruz. (20.06.2019) ..